Kategoriler
Petek Temizleme

Malatya Petek Temizleme

Petek Temizlemenin Faydaları

Kombinizin daha verimli ve rahat çalışmasını sağlar
Peteklerde meydana gelen kireç, su taşı, pas, tortu birikintilerini önler ve kombinizin ömrünü uzatır.
Yakıttan tasarruf sağlar ve paranız cebinizde kalır.
Yıllarca tesisat içerisinde dönen suyun temiz kalmasını sağlar.

Malatya petek temizleme
Radyatörlerinizi duvar askılarından sökmeden, meskeninizi kirletmeden kimyasal ilaçla ve özel Makinamız ile bütün tesisatınızı önce ön yıkama sonrasında ise akış yönünü belirleyebildiğimiz solüsyonun sisteminde bekletilmesi ile bütün sisteminize rahat bir nefes aldırıyoruz. Tesisatınızda ve peteklerinizde bulunan bütün tortu, kir, pas ve su taşları çözülerek vakumlu makinemiz ile ortalama 2 saat süren bir prosedürle temizleniyor ve tesisatınız ilk günki performansını yeniden yakalamış oluyor.

 

Petek  temizlemesi gerektiğini nasıl anlayabiliriz ?

Petek temizleme zamanının geldiğini kalorifere elimizi attığımızda alt tarafının soğuk olduğundan anlarız. Bu soğukluğun nedeni kaloriferin içerisinde pisliğin alta doğru  birikmesidir. Doğal olarak içindeki kirlerden kaynaklı kaloriferi ne kadar  yakarsak yakalım ısınmayacaktır.

Neden Petek Temizliği Yapılmalıdır ?

Petek temizliğini gerektiren başlıca nedenler arasında kurum, toz, kireç vb. maddeler bulunmaktadır. Uzun süre kullanımlar sonucu kurum, toz ve kireçle borular kaplanmakta ve zaman içinde kullanılmaz hale gelmektedir. Peteklerinizin ömrünü uzatmak istiyorsanız netlikle petek temizleme prosedürü yaptırmalısınız. Petek temizliğini yaptırdıktan sonra eminiz ki hem ısınma açısından hem de ekonomik açıdan aradaki farkları gayet açık biçimde göreceksiniz.

Makinamız

IMG-20150515-WA0007

 

Yaptığımız İşlemler

 

https://www.youtube.com/watch?v=9ntwGb_XTvo

markalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.